• Almelo 2 VE zondag speeldag man

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Arslan, SalihTeamspeler
    Boompaal, RichardTeamspeler
    Buist Idzhar, RinaldiTeamspelerAanvaller
    Dkhissi, AdmaneTeamspeler
    Hoekman, ThomasTeamspeler
    IJpelaar, BosseTeamspeler
    Karki, SerdarTeamspeler
    Kievits, TomTeamspeler
    Kok, NickTeamspeler
    Kolthof, AaronTeamspeler
    Kosak, KorayTeamspeler
    Meussen, RyanTeamspeler
    Olijnyk, BoyTeamspeler
    Perik, KasTeamspeler
    Ring, KevinTeamspeler
    Tieman, JariTeamspeler

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    12 dec. 11:15Almelo 2 - Zenderen Vooruit 2Sportpark Ossenkoppelerhoek
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    28 nov.Almelo 2 - Delden 22 - 2
    5 dec.Bentelo 3 - Almelo 21 - 1
  • Poulestanden Almelo 2 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1De Tukkers 388003382524
    2Rood Zwart 385032216615
    3Luctor Et Emergo 28422179814
    4RKSV Bornerbroek 283231716111
    5Almelo 282422119210
    6Delden 293152427-310
    7Zenderen Vooruit 263031011-19
    8Stevo 473041314-19
    9TVC '28 473042025-59
    10MVV '29 383051626-109
    11NEO 393061433-199
    12Bentelo 382151720-37

    Poulestanden Almelo 2 (B1600 Mannen beker reserve zondag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Almelo 22200121116
    2NEO 5210123-13
    3Saasveldia 32002111-100

    Poulestanden Almelo 2 (B1610 Mannen beker reserve zondag 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1De Zweef 2110010193
    2Columbia 311008083
    3Losser 411007073
    4SC Meddo 211007163
    5Voorst 211006063
    6DVV 411006153
    7Longa '30 511006153
    8GVA 311004043
    9AZC 311006333
    10MVV '29 411005233
    11Bentelo 311004133
    12Columbia 411004133
    13SC Enschede 211004133
    14SC Millingen 311004133
    15Rohda Raalte 411004133
    16Dalfsen 211003033
    17Heino 511003033
    18SP Lochem 311006423
    19Longa '30 411006423
    20Turkse Kracht 211006423
    21Sprinkhanen 211004223
    22UD W. 311004223
    23VIOS B. 311004223
    24Grol 711003123
    25MASV 311003123
    26MASV 611003123
    27Eldenia 511002023
    28Rood Zwart 311002023
    29SV Waalstad 311002023
    30Veluwezoom 211005413
    31Grol 411004313
    32UHC 211004313
    33Sc Westervoort 311004313
    34Brakkenstein 511003213
    35BVC '12 211003213
    36Wijhe '92 311002113
    37Achilles '12 311001013
    38Barbaros 211001013
    39V en L 211001013
    40Juliana '31 411003303
    41SVHA 211003303
    42Holten 411003303
    43SV De Lutte 300000000
    44FC Winterswijk 500000000
    45OSC 210013300
    46OSC 310013300
    47LSV 210013300
    48SC Bemmel 4100145-10
    49Bentelo 4100134-10
    50Doetinchem 2100134-10
    51SCE 2100134-10
    52DIOSA 2100123-10
    53Orion 6100123-10
    54SV Vaassen 2100112-10
    55DTC '07 2100101-10
    56Markelo 3100101-10
    57SV Zwolle 2100101-10
    58Grol 5100146-20
    59MEC 2100146-20
    60Sc. Overwetering 4100146-20
    61TVC '28 5100124-20
    62VDZ 4100124-20
    63Victoria '28 3100124-20
    64FC Bergh 4100113-20
    65GWVV 2100113-20
    66Keijenburgse Boys 2100113-20
    67DSZ 2100102-20
    68Juliana '31 2100102-20
    69SV Nieuw Heeten 2100102-20
    70Alexandria 2100136-30
    71ATC '65 2100125-30
    72Juventa '12 2100114-30
    73Rietmolen 2100114-30
    74SVBV 2100114-30
    75FC Ulu Spor 2100114-30
    76WVW 2100114-30
    77Epe 3100103-30
    78Schalkhaar 6100103-30
    79ONA '53 2100104-40
    80Concordia-W 4100116-50
    81Vosseveld 2100116-50
    82Doetinchem 4100117-60
    83VVOG 2100106-60
    84Enter 3100107-70
    85Sportclub Deventer 3100108-80
    86Almelo 21001110-90