• Almelo 45+1 VE zondag speeldag man

  • Almelo 45+1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Antakyali, SedatTeamspeler
    Cakmak, FeritTeamspeler
    Eryilmaz, OsmanTeamspeler

    Er zijn 6 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    4 dec. 09:30Almelo 45+1 - Markelo 45+1Sportpark Ossenkoppelerhoek
    11 dec. 09:15Ruurlo 45+1 - Almelo 45+1Sportpark 't Rikkelder
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    20 nov.Ruurlo 45+3 - Almelo 45+13 - 0
  • Poulestanden Almelo 45+1 ( 1e klasse 1 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Lemelerveld 45+1761028141419
    2Ruurlo 45+365103382516
    3Juventa '12 45+174122120113
    4Almelo 45+174032020012
    5Ruurlo 45+173131715210
    6De Zweef 45+16303221669
    7Holten 45+17223151508
    8De Zweef 45+282151726-97
    9Markelo 45+182151837-197
    10SV Nieuw Heeten 45+162041926-76
    11Holten 45+27025619-132