• Almelo 45+2 VE zondag speeldag man

  • Almelo 45+2

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Berg, Gerko van denTeamspeler
    Grobben, GerritTeamspeler
    Hanselaar, JerryTeamspeler
    Janmaat, BertTeamspeler
    Jannink, ChielTeamspeler
    Kruzen, GettieTeamspeler
    Limbeek, Willy vanTeamspeler
    Moelard, RaymondTeamspeler
    Schuurs, FreddyTeamspeler
    Weer, Jan terTeamspeler
    Zwart, BertTeamspeler

    Er zijn 4 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    4 dec. 09:30Hengelo 45+2 - Almelo 45+2Sportpark De Waarbeek
    11 dec. 09:30Almelo 45+2 - Tubantia 45+1Sportpark Ossenkoppelerhoek
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    27 nov.Almelo 45+2 - DSVD 45+13 - 0
  • Poulestanden Almelo 45+2 ( 1e klasse 4 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Borne 45+177003983121
    2Tubantia 45+155002141715
    3Almelo 45+264021515012
    4Almelo 45+373222314911
    5DSVD 45+183142127-610
    6SV De Lutte 45+25302211569
    7RSC 45+282151835-177
    8SDC '12 45+262041323-106
    9Hengelo 45+26105816-83
    10BWO 45+16006830-220