• Almelo 45+4 VE zondag speeldag man

  • Almelo 45+4

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Asik, ErdalTeamspeler
    Berg, Rene van denTeamspeler
    Kwist, EdwinTeamspeler
    Oonk, RenéTeamspeler
    Ossel, BarteldTeamspeler
    Schippers, RodneyTeamspeler
    Schorn, ErwinTeamspeler
    Schorn, MarcelTeamspeler
    Sen, HaciTeamspeler
    Sen, MustafaTeamspeler

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    22 mei. 09:15Holten 45+2 - Almelo 45+4Sportpark Meermanskamp
    29 mei. 09:30NEO 45+1 - Almelo 45+4Sportpark 't Wooldrik Borne
    3 jun. 19:15Tubantia 45+1 - Almelo 45+4Sportpark De Bijenkorf
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    8 mei.BWO 45+1 - Almelo 45+40 - 7
    15 mei.Almelo 45+4 - BWO 45+15 - 0
  • Poulestanden Almelo 45+4 (0593 Mannen 45+ Zondag 7x7)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Almelo 45+4141400104178742
    2Tubantia 45+115100558382030
    3BSC Unisson 45+1159155255-328
    4Ruurlo 45+3157444743425
    5Barbaros 45+1167364443124
    6Almelo 45+5146444147-622
    7Hengelo 45+11743104467-2315
    8NEO 45+1133282740-1311
    9Holten 45+2132292962-338
    10BWO 45+11621133367-347