• Almelo 45+4 VE zondag speeldag man

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Asik, ErdalTeamspeler
    Berg, Rene van denTeamspeler
    Kwist, EdwinTeamspeler
    Ossel, BarteldTeamspeler
    Schippers, RodneyTeamspeler
    Schorn, ErwinTeamspeler
    Schorn, MarcelTeamspeler
    Sen, HaciTeamspeler
    Sen, MustafaTeamspeler

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    24 okt. 10:00Barbaros 45+1 - Almelo 45+4Sportpark Veldwijk
    31 okt. 09:30Almelo 45+4 - Holten 45+2Sportpark Ossenkoppelerhoek
    7 nov. 10:00BWO 45+1 - Almelo 45+4Sportpark De Noork
    14 nov. 09:30Almelo 45+4 - Almelo 45+5Sportpark Ossenkoppelerhoek
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Almelo 45+4 (0593 Mannen 45+ Zondag 7x7)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Almelo 45+521104134
    2Barbaros 45+131118444
    3Almelo 45+4110010373
    4Tubantia 45+111003033
    5Hengelo 45+1210146-23
    6BSC Unisson 45+12101612-63
    7BWO 45+13102811-33
    8Holten 45+210104401
    9Ruurlo 45+310104401
    10NEO 45+12002410-60