• Almelo 45+5 VE zondag speeldag man

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Antakyali, SedatTeamspeler
    Cakmak, FeritTeamspeler
    Eryilmaz, OsmanTeamspeler

    Er zijn 5 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    12 dec. 09:30Holten 45+2 - Almelo 45+5Sportpark Meermanskamp
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    28 nov.BWO 45+1 - Almelo 45+53 - 7
  • Poulestanden Almelo 45+5 (0593 Mannen 45+ Zondag 7x7)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Almelo 45+444003392412
    2Ruurlo 45+35320159611
    3Almelo 45+553111871110
    4Tubantia 45+1330012489
    5BSC Unisson 45+153021924-59
    6Barbaros 45+172231617-18
    7Hengelo 45+162041821-36
    8Holten 45+24112923-144
    9BWO 45+161051528-133
    10NEO 45+171061023-133