• Almelo 45+5 VE zondag speeldag man

  • Almelo 45+5

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Antakyali, SedatTeamspeler
    Cakmak, FeritTeamspeler
    Eryilmaz, OsmanTeamspeler
    Kaya, MustafaTeamspeler

    Er zijn 4 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    22 mei. 09:30BSC Unisson 45+1 - Almelo 45+5Sportpark de Zweede
    29 mei. 09:30Holten 45+2 - Almelo 45+5Sportpark Meermanskamp
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    15 mei.Almelo 45+5 - Holten 45+27 - 3
  • Poulestanden Almelo 45+5 (0593 Mannen 45+ Zondag 7x7)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Almelo 45+4141400104178742
    2Tubantia 45+115100558382030
    3BSC Unisson 45+1159155255-328
    4Ruurlo 45+3157444743425
    5Barbaros 45+1167364443124
    6Almelo 45+5146444147-622
    7Hengelo 45+11743104467-2315
    8NEO 45+1133282740-1311
    9Holten 45+2132292962-338
    10BWO 45+11621133367-347