• Almelo 45+5 VE zondag speeldag man

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Akarsubasi, MehmetTeamspeler
    Antakyali, SedatTeamspeler
    Cakmak, FeritTeamspeler
    Deniz, GokmenTeamspeler
    Eryilmaz, OsmanTeamspeler
    Kaya, MustafaTeamspeler

    Er zijn 3 teamleden waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    22 nov. 09:30Almelo 45+5 - Hengelo 45+1Sportpark Ossenkoppelerhoek
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    25 okt.BSC Unisson 45+1 - Almelo 45+5
  • Poulestanden Almelo 45+5 (0593 Mannen 45+ Zondag 7x7)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Juventa '12 45+244001651112
    2Almelo 45+53300142129
    3Almelo 45+3321011567
    4DSVD 45+2220014596
    5Ruurlo 45+2420215876
    6Hengelo 45+14202262066
    7BSC Unisson 45+13102913-43
    8NEO 45+13102813-53
    9OVC '21 45+24013630-241
    10Ruurlo 45+33003613-70
    11Holten 45+23003415-110