• Almelo 45+5 VE zondag speeldag man

  • Almelo 45+5

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Antakyali, SedatTeamspeler
    Cakmak, FeritTeamspeler
    Eryilmaz, OsmanTeamspeler

    Er zijn 5 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    6 feb. 09:30Hengelo 45+1 - Almelo 45+5Sportpark De Waarbeek
    13 feb. 09:30Almelo 45+5 - Almelo 45+4Sportpark Ossenkoppelerhoek
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Almelo 45+5 (0593 Mannen 45+ Zondag 7x7)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Almelo 45+4550042123015
    2BSC Unisson 45+164022326-312
    3Ruurlo 45+363211818011
    4Barbaros 45+183232018211
    5Almelo 45+553111871110
    6Tubantia 45+1430114869
    7Hengelo 45+162041821-36
    8Holten 45+24112923-144
    9NEO 45+171061023-133
    10BWO 45+171061632-163