• Almelo VR25+1 VE woensdag speeldag vrouw

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Arends, BiancaTeamspeler
    Bakker, ColetteTeamspeler
    Fritsma, AngelaTeamspeler
    Hinsenveld, LindaTeamspeler
    Kamp, WendyTeamspeler
    Limbeek, Desi vanTeamspeler
    Oosting, CarmenTeamspeler
    Scheffer, MaaikeTeamspeler
    Touw, MoniqueTeamspeler

    Er zijn 3 teamleden waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    18 nov. 20:00NEO VR25+1 - Almelo VR25+1Sportpark 't Wooldrik Borne
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    21 okt.Almelo VR25+1 - FC Berghuizen VR25+1
  • Poulestanden Almelo VR25+1 (226 Vrouwen 25+ Midweeks (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Almelo VR25+1211010284
    2Rigtersbleek VR25+221107164
    3FC Berghuizen VR25+1210146-23
    4Luctor Et Emergo VR25+1210136-33
    5PH VR25+12101610-43
    6NEO VR25+1200238-50