• Almelo VR25+1 VE woensdag speeldag vrouw

  • Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Abba, ImaneTeamspeler
    Arends, BiancaTeamspeler
    Bakker, ColetteTeamspeler
    Broek, Annoek van denTeamspeler
    Fritsma, AngelaTeamspeler
    Kamp, WendyTeamspeler
    Oosting, CarmenTeamspeler
    Scheffer, MaaikeTeamspeler
    Tieman, AnishaTeamspeler
    Touw, MoniqueTeamspeler
    Van der Veen-Zeeuw, AriannaTeamspeler
    Visser, DesiTeamspeler
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    13 mrt. 19:00De Tukkers VR25+1 - Almelo VR25+1Sportpark Loarkamp
    27 mrt. 20:15Almelo VR25+1 - avc Heracles VR25+1Sportpark Ossenkoppelerhoek
    3 apr. 19:30MVV '29 VR25+1 - Almelo VR25+1Sportpark Frielink
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    28 feb.Almelo VR25+1 - UD W. VR25+13 - 0
  • Poulestanden Almelo VR25+1 ( Poule Midweeks 1 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Quick '20 VR25+198104463825
    2FC Berghuizen VR25+198016876124
    3PH VR25+1961240172319
    4Almelo VR25+1852127161117
    5UD W. VR25+194143326713
    6De Tukkers VR25+1731330201010
    7Luctor Et Emergo VR25+182152140-197
    8avc Heracles VR25+192162745-187
    9NEO VR25+19108256-543
    10MVV '29 VR25+190091271-590

    Poulestanden Almelo VR25+1 ( Poule Midweeks 1 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Rigtersbleek VR25+12200164126
    2FC Berghuizen VR25+1110012483
    3PH VR25+111001013
    4Almelo VR25+121013123
    5GVV Eilermark VR25+100000000
    6avc Heracles VR25+100000000
    7Quick '20 VR25+100000000
    8De Tukkers VR25+1100138-50
    9MVV '29 VR25+11001412-80
    10UD W. VR25+12002111-100