• Almelo VR25+1 VE woensdag speeldag vrouw

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Arends, BiancaTeamspeler
    Bakker, ColetteTeamspeler
    Broek, Annoek van denTeamspeler
    Fritsma, AngelaTeamspeler
    Kamp, WendyTeamspeler
    Oosting, CarmenTeamspeler
    Scheffer, MaaikeTeamspeler
    Touw, MoniqueTeamspeler
    Van der Veen-Zeeuw, AriannaTeamspeler
    Visser, DesiTeamspeler

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    29 sep. 20:15Almelo VR25+1 - Rigtersbleek VR25+2Sportpark Ossenkoppelerhoek
    15 okt. 19:30PH VR25+1 - Almelo VR25+1Sportpark Schelfhorst
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    17 sep.Luctor Et Emergo VR25+1 - Almelo VR25+10 - 3
  • Poulestanden Almelo VR25+1 (226 Vrouwen 25+ Midweeks (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1PH VR25+111007253
    2Almelo VR25+111003033
    3UD W. VR25+111003123
    4Rigtersbleek VR25+200000000
    5NEO VR25+1100113-20
    6Luctor Et Emergo VR25+1100103-30
    7MVV '29 VR25+1100127-50