• Almelo VR25+1 VE woensdag speeldag vrouw

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Arends, BiancaTeamspeler
    Bakker, ColetteTeamspeler
    Fritsma, AngelaTeamspeler
    Hadarian, SuzanTeamspeler
    Hinsenveld, LindaTeamspeler
    Kamp, WendyTeamspeler
    Limbeek, Desi vanTeamspeler
    Oosting, CarmenTeamspeler
    Scheffer, MaaikeTeamspeler
    Touw, MoniqueTeamspeler
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Almelo VR25+1 (226 Vrouwen 25+ Midweeks (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Hoeve Vooruit VR25+275201961317
    2SVO Twickel VR25+2742134171714
    3FC Berghuizen VR25+173222823511
    4GVV Eilermark VR25+17313817-910
    5UD W. VR25+172142428-47
    6Achilles E VR25+172142128-77
    7Rigtersbleek VR25+172141327-147
    8Almelo VR25+171241718-15

    Poulestanden Almelo VR25+1 (227 Vrouwen 25+ Midweeks (voorjaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Achilles E VR25+122007256
    2Luctor Et Emergo VR25+111003033
    3Rigtersbleek VR25+111002113
    4Almelo VR25+121016423
    5NEO VR25+121018713
    6FC Berghuizen VR25+200000000
    7Zenderen Vooruit VR25+1100146-20
    8UD W. VR25+1100125-30
    9MVV '29 VR25+1100103-30
    10SP Haarlo VR25+1100104-40