• Almelo 45+3 VE zondag speeldag man

  • Almelo 45+3

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Apbak, SezginTeamspeler
    Coban, OmerTeamspeler
    Eroglu, ReslanTeamspeler
    Gönen, MetinTeamspeler
    Herdem, BahriTeamspeler
    Herdem, MukreminTeamspeler
    Kirtas, YusufTeamspeler

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    27 nov.RSC 45+2 - Almelo 45+31 - 1
  • Poulestanden Almelo 45+3 ( 1e klasse 4 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Borne 45+177003983121
    2Tubantia 45+155002141715
    3Almelo 45+264021515012
    4Almelo 45+373222314911
    5DSVD 45+183142127-610
    6SV De Lutte 45+25302211569
    7RSC 45+282151835-177
    8SDC '12 45+262041323-106
    9Hengelo 45+26105816-83
    10BWO 45+16006830-220