• Almelo 45+3 VE zondag speeldag man

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Apbak, SezginTeamspeler
    Coban, OmerTeamspeler
    Eroglu, ReslanTeamspeler
    Gönen, MetinTeamspeler
    Herdem, BahriTeamspeler
    Herdem, MukreminTeamspeler
    Kirtas, YusufTeamspeler

    Er zijn 4 teamleden waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    25 okt.Ruurlo 45+2 - Almelo 45+3
  • Poulestanden Almelo 45+3 (0593 Mannen 45+ Zondag 7x7)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Juventa '12 45+244001651112
    2Almelo 45+53300142129
    3Almelo 45+3321011567
    4DSVD 45+2220014596
    5Ruurlo 45+2420215876
    6Hengelo 45+14202262066
    7BSC Unisson 45+13102913-43
    8NEO 45+13102813-53
    9OVC '21 45+24013630-241
    10Ruurlo 45+33003613-70
    11Holten 45+23003415-110